fot. www.4lomza.pl

9 lutego 2018r. o godzinie 18:00 zostajemy zadysponowani do wypadku samochodowego na trasie Stare Bożejewo - Łomża. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, zastajemy zniszczony samochód znajdujący się ok. 20 m od jezdni.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca jadąc od strony Bożejewa, stracił panowanie nad samochodem, uderzył tyłem w drzewo i wylądował ok. 20 m poza jezdnią. Samochodem podróżowała jedna osoba, która o własnych siłach wydostała się z pojazdu nie odnosząc poważniejszych obrażeń.

Nasze działania polegały na pomocy osobom poszkodowanym oraz zabezpieczeniu miejsca wypadku. Po ok. godzinie wracymy do bazy.

Siły i środki:

  • JRG Łomża
  • OSP Stare Bożejewo
  • OSP Wizna
  • Zespół Ratownictwa Medycznego
  • Policja
fot. www.4lomza.pl
wypadek 09 02 2018 3
https://e-podlaskie.eu/statystyki-kw-psp