Sniadowo Msza

W niedzielę 13 listopada 2016 roku w Śniadowie została odprawiona msza święta w intencji zmarłych strażaków z powiatu łomżyńskiego. Przewodniczył jej ks. Tomasz Wilga - proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Śniadowie, który jest również strażakiem ochotnikiem.

Odczytał on listę jednostek z powiatu i odmówił modlitwę w intencji tych, którzy „przeszli na drugą stronę ognia”. Podkreślał jak ważna jest pamięć o nich, gdyż są oni wzorcami dla obecnie służących strażaków.

W uroczystości wzięły udział 23 sztandary z powiatu łomżyńskiego, lokalni samorządowcy, przedstawiciele Państwowej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej oraz zaproszeni goście.

Po uroczystości ks. proboszcz zaprosił wszystkich przybyłych gości na strażacką grochówkę.

Sniadowo Msza
Sniadowo Msza
Sniadowo Msza
Sniadowo Msza