zaginionyPL2

Zaginął Piotr Lipiński lat 47! Wyszedł z domu dnia 28 grudnia 2019 r. i do tej pory nie dał znaku życia. Tego dnia przyjechał po niego znajomy, aby zabrać go do pomocy. Około godziny 19:20 zaginiony i jego znajomy widziany był w sklepie spożywczym w Starym Bożejewie. Po kilku dniach w polu, w miejscu gdzie miał go zostawić znajomy, została znaleziona jego kurtka i czapka.

Rysopis: wzrost 165 cm, szczupła sylwetka, włosy krótkie uczesane na lewą stronę, oczy szare, nos prosty, uszy przylegające. Ubrany był (prawdopodobnie) szaroczarny sweter z kolorowymi pasami po środku, spodnie jeansowe, buty typu trapery, czarną czapkę i kurtkę. Zamieszkały w Starym Bożejewie (woj. podlaskie).

Znaki szczególne: braki w uzębieniu.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży tel. /86/ 474-12-43, /86/ 474-12-12 lub z najbliższą jednostką Policji – 112.

 

119 163643

www.lomza.policja.gov.pl