Czujnik czadu w kazdym domu

Konkurs TESCO

Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Bożejewie bierze udział w konkursie TESCO „Decydujesz, pomagamy”, w którym można otrzymać grant wysokości  5000 zł na realizację projektu społecznego. Obszar Polski został podzielony na 145 mikroregionów, zaś w każdym z nich wyłonione zostały 3 najlepsze projekty. Jednak ostateczną decyzję o tym, jaka organizacja zostanie nagrodzona grantem umożliwiającym realizację projektu podejmą klienci TESCO w głosowaniu trwającym od 8 marca do 4 kwietnia 2017 r.

 Czego dotyczy projekt?

W domach ogrzewanych piecem CO istnieje ryzyko wydobywania się zabójczego tlenku węgla potocznie zwanego czadem. Jest on bezwonnym, bezbarwnym i pozbawionym smaku gazem powstającym w wyniku niecałkowitego spalania, przez co nazywany jest cichym zabójcą. Czujnik czadu może skutecznie zaalarmować mieszkańców o niebezpieczeństwie, umożliwiając szybkie opuszczenie budynku. Celem naszego projektu jest zakup czujników czadu i nieodpłatne przekazanie ich dla mieszkańców wsi Stare Bożejewo.


Jak mogę zagłosować na projekt?

  1. Zrób zakupy w sklepach TESCO w Łomży (ul. Zawadzka 38 - galeria Veneda) lub w Zambrowie (ul. Mazowiecka 4A).
  2. Odbierz w kasie żeton do głosowania.
  3. Wrzuć żeton do urny z hasłem „CZUJNIK CZADU W KAŻDYM DOMU”.
  4. Głosuj jak najczęściej od 8 marca do 4 kwietnia 2017 r. !
  5. Zachęć innych do wsparcia inicjatywy! :)

Wyniki
Wygrywa ten projekt, który uzyska największą liczbę głosów liczonych łącznie w każdym sklepie TESCO w danym mikroregionie. W przypadku OSP w Starym Bożejewie zadecyduje suma głosów ze sklepów w Łomży oraz Zambrowie.
Wyniki cząstkowe będą zliczane co tydzień. Obserwuj postępy i dopinguj naszą OSP na stronie: https://pomagamy.tesco.pl/archive/project/266